logo1logo1logo1logo1
  • Mottó
  • Bemutatkozás
  • Kiknek segíthetek?
  • Hogyan segítek?
  • Blog
  • Kapcsolat
✕

Volt egyszer egy Tanítónő.

Igen, ő volt a Tanítónő. Aki egyedül, egy személyben minden osztálynak, az összes tantárgyat megtanította, és aki általában az osztály mellett maradt az általános iskola teljes időtartama alatt.

Az iskolát pedig, ahol tanított Eleminek hívták, a szó valódi értelmében, mert ott tanulhattad meg a legalapvetőbb ismereteket.

Több időt töltöttél vele, mint az édesanyáddal, mert Ő, a pedagógus ott tudott lenni melletted, hogy kövessen, inspiráljon, neveljen értelmileg és érzelmileg egyaránt. Tökéletesen ismert téged. Ismerte az erősségeidet, a gyengeségeidet, a karaktered. Tudta, hogyan viszonyulsz az osztálytársaidhoz, a legkisebb rezdülésedből is megérezte a napi hangulatod. Ha valami rendkívülit tapasztalt, magához vett és nyugtatott.

A Tanítónő… aki kéz a kézben vezetett téged az élet ösvényein.

Forrás: https://www.facebook.com/UnCuoreASpassoFanpage/photos/a.4871220546256980/4923629237682777

Magyarra átdolgozta: Pinto Renato

Post Views: 29
Megosztás
0

Related posts

A legveszélyesebb mondat a világon


Tovább

„Kik tudtunk lenni egymás számára?”


Tovább

A gerinces pedagógus: Ahol a hivatás véget ér, és az ember kezdődik


Tovább

Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

© 2019 Örömmel az iskolában - Pinto Renato weblapja. Minden jog fenntartva. | Készítette és tárolja: Webprodukt Stúdió