logo1logo1logo1logo1
  • Mottó
  • Bemutatkozás
  • Kiknek segíthetek?
  • Hogyan segítek?
  • Blog
  • Kapcsolat
✕

„Tanítani sokkal könnyebb, mint nevelni: ahhoz csak tudni kell valamit, ehhez viszont lenni kell valakinek.” /ismeretlen szerző/

Ez az idézet mindig megérint, mert rávilágít a pedagógia igazi lényegére. Mindannyian emlékszünk olyan tanárokra, akik nemcsak képleteket és dátumokat adtak át, hanem a személyiségükkel, a példamutatásukkal neveltek minket. Ők azok, akikre évtizedek múltán is emlékszünk.
Ti mit gondoltok?
Egyetértetek ezzel a gondolattal?
Ki volt az a tanár vagy pedagógus az életetekben, aki nemcsak tanított, hanem inspirált és példát mutatott?
Milyen értékeket tartotok a legfontosabbnak, amiket az iskolának a tudás mellett át kell adnia?
Váron a történeteiteket és a gondolataitokat kommentben! 👇

#ÖrömmelAzIskolában #Oktatás #Nevelés #Tanítás #Iskola #Pedagógus #Tanár #Inspiráció #Példamutatás #Gondolatébresztő
#Idézet #Fejlődés

Post Views: 62
Megosztás
0

Related posts

A legveszélyesebb mondat a világon


Tovább

„Kik tudtunk lenni egymás számára?”


Tovább

A gerinces pedagógus: Ahol a hivatás véget ér, és az ember kezdődik


Tovább

Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

© 2019 Örömmel az iskolában - Pinto Renato weblapja. Minden jog fenntartva. | Készítette és tárolja: Webprodukt Stúdió