logo1logo1logo1logo1
  • Mottó
  • Bemutatkozás
  • Kiknek segíthetek?
  • Hogyan segítek?
  • Blog
  • Kapcsolat
✕

– Jó reggelt, Anna néni.

– Jó reggelt!

– Mit csinál itt? Hideg van! Meg fog fázni!

– A fiamat várom. Nemrég elment vásárolni valamit, de úgy tűnik, késik – tette hozzá az idős asszony az órájára nézve.

– Ne aggódjon, biztos vagyok benne, hogy nem tart sokáig. Nem bánja, ha társaságában maradok?

– Köszönöm! Nagyon kedves, de biztos vagyok benne, hogy van jobb dolga, mint egy hozzám hasonló idős hölgy társaságában tölteni az idejét. Talán már várja is valami szerencsés lány…

– Biztosíthatom, egyáltalán nem sietek!

És így ültek ott a padon és vártak…

Miklós pedig minden reggel, az idős anyukája mellé ült, aki egyetlen fiát várta!

Ismeretlen szerző

Forrás: https://www.facebook.com/photo/?fbid=889568616506762&set=a.189685009828463

Magyarra átdolgozta: Pinto Renato

Post Views: 134
Megosztás
5

Related posts

A legveszélyesebb mondat a világon


Tovább

„Kik tudtunk lenni egymás számára?”


Tovább

A gerinces pedagógus: Ahol a hivatás véget ér, és az ember kezdődik


Tovább

Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

© 2019 Örömmel az iskolában - Pinto Renato weblapja. Minden jog fenntartva. | Készítette és tárolja: Webprodukt Stúdió