Az iskola nem csak arról szól, hogy jó válaszokat kapjunk.
Szükségünk van terekre a kibontakozáshoz.
Az iskolákban megvalósuló művészeti nevelés, sőt akár az irodalomórák is! lehetnének olyan terek, ahol a gyerek azt mondhatja: „Én ilyen vagyok” anélkül, hogy meg kellene magyarázni, miért.
Így válik a tanulás emberivé.




