SZÜLŐK FIGYELEM.!!!
Egyszer egy tanárnő elkezdte ellenőrizni diákjai házi feladatát. A férje is ott volt körülötte, aki épp az okostelefonján játszott kedvenc játékával.
Az egyik feladatot olvasva a feleség néma sírásba kezdett.
A férje megkérdezte:
„Mi történt?”
Feleség:
„Tegnap azt a házi feladatot adtam a tanítványaimnak, hogy írjanak egy fogalmazást arról, mi a legfőbb kívánságuk.
Férj:
„Rendben, de miért sírsz?”
Feleség:
„Miközben az utolsó fogalmazást olvastam, ezt találtam.”
Férj kíváncsian:
„De mi van benne, amitől így sírsz?”
Feleség:
Figyelj…
Az a vágyam, hogy okostelefon legyek.
A szüleim nagyon szeretik az okostelefonjukat.
Annyira törődnek az okostelefonjukkal, hogy néha elfelejtenek gondoskodni rólam.
Amikor apám fáradtan jön haza az irodából, van ideje az okostelefonjára, de rám nem.
Amikor a szüleimnek megcsörren a telefonjuk, rögtön reagálnak, de engem nem vesznek észre…
még akkor sem, ha sírok.
Az okostelefonjaikkal játszanak, de velem nem.
Mindig a telójukon lógnak, soha nem hallgatnak rám, még akkor sem, ha valami fontos dolgot mondok nekik.
Szóval, az én VÁGYAM, hogy okostelefon legyek…
Meghallgatva a fogalmazást a férj is elérzékenyült, és megkérdezte a feleségét:
„Ki írta ezt?”
Feleség:
„FIÚNK”.
EMBEREK / SZÜLŐK, ne feledjétek:
A kütyük hasznosak, és valóban sokszor megkönnyítik az életünket, de NEM arra szolgálnak, hogy megszűnjön a kapcsolat a család és a szeretteink között.
A babák mindent látnak és hallanak, ami velük és körülöttük történik. A dolgok örökkévaló hatással maradnak az elméjükben. Vigyázzunk kellőképpen, nehogy hamis benyomásokban nőjenek fel!
Forrás: https://www.facebook.com/kathy.beutler.1/posts/pfbid0WQbdmpjtmqognWDWEfB92p8hm96X1q5SWCA9rFQ6rv8C1cL2ux8VmFvXPZkAAvSfl




