logo1logo1logo1logo1
  • Mottó
  • Bemutatkozás
  • Kiknek segíthetek?
  • Hogyan segítek?
  • Blog
  • Kapcsolat
✕

SZÜLŐK FIGYELEM.!!!

Egyszer egy tanárnő elkezdte ellenőrizni diákjai házi feladatát. A férje is ott volt körülötte, aki épp az okostelefonján játszott kedvenc játékával.

Az egyik feladatot olvasva a feleség néma sírásba kezdett.

A férje megkérdezte:

„Mi történt?”

Feleség:

„Tegnap azt a házi feladatot adtam a tanítványaimnak, hogy írjanak egy fogalmazást arról, mi a legfőbb kívánságuk.

Férj:

„Rendben, de miért sírsz?”

Feleség:

„Miközben az utolsó fogalmazást olvastam, ezt találtam.”

Férj kíváncsian:

„De mi van benne, amitől így sírsz?”

Feleség:

Figyelj…

Az a vágyam, hogy okostelefon legyek.

A szüleim nagyon szeretik az okostelefonjukat.

Annyira törődnek az okostelefonjukkal, hogy néha elfelejtenek gondoskodni rólam.

Amikor apám fáradtan jön haza az irodából, van ideje az okostelefonjára, de rám nem.

Amikor a szüleimnek megcsörren a telefonjuk, rögtön reagálnak, de engem nem vesznek észre…

még akkor sem, ha sírok.

Az okostelefonjaikkal játszanak, de velem nem.

Mindig a telójukon lógnak, soha nem hallgatnak rám, még akkor sem, ha valami fontos dolgot mondok nekik.

Szóval, az én VÁGYAM, hogy okostelefon legyek…

 

Meghallgatva a fogalmazást a férj is elérzékenyült, és megkérdezte a feleségét:

„Ki írta ezt?”

Feleség:

„FIÚNK”.

 

EMBEREK / SZÜLŐK, ne feledjétek:

A kütyük hasznosak, és valóban sokszor megkönnyítik az életünket, de NEM arra szolgálnak, hogy megszűnjön a kapcsolat a család és a szeretteink között.

A babák mindent látnak és hallanak, ami velük és körülöttük történik. A dolgok örökkévaló hatással maradnak az elméjükben. Vigyázzunk kellőképpen, nehogy hamis benyomásokban nőjenek fel!

Forrás: https://www.facebook.com/kathy.beutler.1/posts/pfbid0WQbdmpjtmqognWDWEfB92p8hm96X1q5SWCA9rFQ6rv8C1cL2ux8VmFvXPZkAAvSfl

 

Post Views: 52
Megosztás
1

Related posts

A legveszélyesebb mondat a világon


Tovább

„Kik tudtunk lenni egymás számára?”


Tovább

A gerinces pedagógus: Ahol a hivatás véget ér, és az ember kezdődik


Tovább

Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

© 2019 Örömmel az iskolában - Pinto Renato weblapja. Minden jog fenntartva. | Készítette és tárolja: Webprodukt Stúdió