A fiam tegnap este izgatottan jött haza az óvodából. Azt mondta, hogy egyik barátja a csoportban úgy néz ki, mint ő, és az ikrek napját szeretné majd vele ünnepelni. Azt is hozzátette, hogy a szem és a haj színük is teljesen megegyezik.
“Teljes az azonosság” – ismételte kitartóan.
Miután elaludt, este kilenckor elmentem egy bevásárlóközpontba venni egy egyforma ruhaszettet, hogy megünnepeljük az ikrek napját.
Másnap az oviból kaptam ezt a fotót, amitől megdobbant a szívem. Nyilvánvaló, hogy a fiúk egyáltalán nem hasonlítanak egymásra, de a fiam “nem látta ezeket az erős különbségeket”…
A világ csodálatos hellyé válik majd, amikor két ötéves szemével fogunk rá tekinteni!!!





4 Comments
Nagyon aranyos a sztori, megmelengeti a lelket, csak kicsit sántít a fotót tekintve, mert ha Anyuka egyforma szerkót vett, akkor az egyik gyerekre vagy nem ment volna rá, vagy a másikon lötyögne, ha meg mégis tudta, hogy mekkora méret kell az idegen kisfiúnak, akkor nem érhette volna meglepetésként a fénykép, ugyanis tudnia kellett, hogy ki a másik kisfiú.
Az igaz, de a történetnek tanítása van…. Az hogy más méretű a másik fiú, nem kell észrevenni….. 😊
Sikerült a lényeget látnia! Gratulálok!
Mert a szívével látta a másikat!!!