Egy szebb világban reménykedve 
„A kórház várótermében voltam, amikor bejött egy hölgy egy alvó babával a kezében.
Adtak neki nyomtatványokat, és amikor leült, megpróbálta kitalálni, hogyan tartsa tovább a babát, amíg kitölti az űrlapokat. A terem túloldalán egy férfi felajánlotta, hogy átveszi a picit, amíg a kitölti a papírokat.
Az édesanya elmosolyodott, és azt mondta, hogy nagyszerű lesz.
A férfi odament hozzá, és magához vette a csecsemőt, majd úgy kezdte ringatni, mintha az övé lenne.
Elolvadt a szívem!!!
Sajnos a rasszizmus még ma is nagyon is valóságos társadalmunkban, de ez az ember reményt és gyönyörű emléket adott nekem, amit soha nem fogok elfelejteni.
Ha ismered ezt az embert, mondd meg neki, hogy fantasztikus”!




