logo1logo1logo1logo1
  • Mottó
  • Bemutatkozás
  • Kiknek segíthetek?
  • Hogyan segítek?
  • Blog
  • Kapcsolat
✕
Egy szebb világban reménykedve ❤️
„A kórház várótermében voltam, amikor bejött egy hölgy egy alvó babával a kezében.
Adtak neki nyomtatványokat, és amikor leült, megpróbálta kitalálni, hogyan tartsa tovább a babát, amíg kitölti az űrlapokat. A terem túloldalán egy férfi felajánlotta, hogy átveszi a picit, amíg a kitölti a papírokat.
Az édesanya elmosolyodott, és azt mondta, hogy nagyszerű lesz.
A férfi odament hozzá, és magához vette a csecsemőt, majd úgy kezdte ringatni, mintha az övé lenne.
Elolvadt a szívem!!!
Sajnos a rasszizmus még ma is nagyon is valóságos társadalmunkban, de ez az ember reményt és gyönyörű emléket adott nekem, amit soha nem fogok elfelejteni.
Ha ismered ezt az embert, mondd meg neki, hogy fantasztikus”!❤️
Forrás:https://www.facebook.com/…/a.3653900707…/955279308453628
Post Views: 48
Megosztás
0

Related posts

A legveszélyesebb mondat a világon


Tovább

„Kik tudtunk lenni egymás számára?”


Tovább

A gerinces pedagógus: Ahol a hivatás véget ér, és az ember kezdődik


Tovább

Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

© 2019 Örömmel az iskolában - Pinto Renato weblapja. Minden jog fenntartva. | Készítette és tárolja: Webprodukt Stúdió